O Nás

Jak to všechno začalo?

Jmenuji se Michal a rád bych vám řekl, jak to celé začalo….
Vše začalo v roce 2015, kdy se mi narodil syn.  Velice rád jsem se svým synem jezdil na procházky do přírody. Kočárek byl vždy velice zašpiněný, hlavně kolečka. Vždy, když jsem přijel z procházky, zvažoval jsem, jestli mám opravdu vjet s kočárkem domů. Bohužel jsem neměl jinou možnost, protože nikam jinam jsem kočárek nemohl uskladnit a když syn plakal, musel jsem rychle domů. Podlaha byla pokaždé špinavá a musela se neustále vytírat.  A když jsem chtěl s kočárkem zajet  do obýváku k topení, tak jsem si to rychle rozmyslel. 

Nakonec jsem si řekl, že musím něco vymyslet.  Něco efektivního a také rychlého, co mě nebude zdržovat. Hledal jsem na internetu, jestli existuje nějaký pojízdný odkapávač pod kočárek, ale nic jsem nenašel. A proto jsem vymyslel vlastní odkapávač a následně ho zrealizoval. Vyráběl jsem různé prototypy, experimentoval jsem a nakonec se mi to podařilo. V roce 2016 vznikl první pojízdný odkapávač pod kočárek v mé dílně, který splňoval vše, co jsem potřeboval.

S mou manželkou jsme zjistili, že tento výrobek opravdu nikde není k prodeji. Rozhodli jsme se to tedy nabídnout světu. Moje žena si vzala na starost veškeré dokumenty a já se zabýval vývojem a výrobou produktu. Oslovili jsme českou společnost, která zpracovává plasty, a samotnou výrobu jsme zrealizovali. Na výrobu klademe vysoké nároky, a proto vyrábíme produkty, které svou kvalitou a funkčností uspokojí všechny maminky.

Realizace výroby byla nelehká a velmi zdlouhavá, ale zvládli jsme to a nyní se můžeme s tímto nápadem podělit i s Vámi.

Budeme moc rádi, když Vám odkapávač usnadní život tak, jako ho usnadňuje nám :)

 

samik odkapavac

 

www.dripperstroller.cz