FAQ

Často kladené otázky

 

 • K čemu odkapávač pod kočárek slouží?
  Úkolem odkapávače pod kočárek je ochrana podlahy od nečistot z koleček kočárku. Výrobek je vybaven 4 otočnými kolečky pro pohodlnou manipulaci po interiéru. Slouží tedy jako ochrana podlahy a zároveň zachovává mobilitu kočárku. Ke každému produktu je přibalen návod k použití, který vás seznámí s jeho manipulací.

 

 • Z jakého materiálu je odkapávač vyroben?
  Odkapávač je vyroben z odolného a zejména zdravotně nezávadného ABS plastu. Z tohoto materiálu se vyrábí také např. LEGO, dětské hračky nebo také kojenecké lahve.

 

 • Kde se produkt vyrábí?
  Odkapávač pod kočárek je vyráběn jen v České republice prostřednictvím českých firem pro zpracování plastů pod zárukou kvality. Výrobcem odkapávačů od kočárek jsme my. Více v sekci O nás.

 

 • Mohu zakoupit produkt i v jiných obchodech?
  Produkt zatím není k dispozici v jiných internetových ani kamenných obchodech. Jediným autorizovaným obchodem pro prodej odkapávačů pod kočárek je tedy zatím jen tento e-shop. 

 

 • Od čeho se odvíjí cena produktu?
  Cena produktu se odvíjí od kvality materiálu a náročnosti výroby. Pokud by byl produkt vyráběn z levných a méně odolných materiálů, ovlivnilo by to jeho životnost a zejména funkčnost. Zaměřujeme se na 100% kvalitu našeho produktu a spokojenost našich zákazníků.

 

 • Je odkapávač vhodný na všechny typy kočárků?
  Odkapávač je vhodný pro většinu velikostí kočárku, ale je nutné si před objednáním změřit podvozek vašeho kočárku a porovnat je s vnitřními rozměry uvedenými v parametrech produktu na tomto e-shopu. Co se týče druhu kočárků, tak je vhodný jak pro hluboké kočárky, sportovní nebo i golfové kočárky. Doporučujeme tedy kočárek před koupí přeměřit. Na dalších velikostech pracujeme. Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte nás kontaktovat.

 

 • Jak odkapávač čistit?
  Údržba produktu je velice jednoduchá. Odkapávač stačí opláchnout ve sprše/vaně čistou nebo mýdlovou vodou.

 

 • Jak dlouhá je záruka na produkt?
  Záruku poskytujeme standardně v délce 24 měsíců od koupi produktu. Faktura přiložená k nákupu slouží jako záruční list, proto ji pečlivě uschovejte.

 

 • Je odkapávač vhodný na většinu podlah?
  Ano, odkapávač je vhodný pro většinu typů interiérových podlah (koberec, dlažba, lino, plovoucí podlaha,…).

 

 • Dá se odkapávač zakoupit i v jiném barevném provedení?
  Zatím ne. Odkapávač je dostupný jen v černé barvě, výrobu jiných barevných provedení produktu zvažujeme.

 

 • Co když není zboží skladem?
  Pokud není produkt naskladněn, je ve výrobě. Jeho dodací lhůta činí 3-6 týdnů od objednání. Pokud je zboží naskladněno jeho dodání k vám domů se standardně odvíjí na vybraném doručovateli, standardně do 3 dnů od odeslání zboží.